Hakkımızda

MONOPOL EĞİTİM KURUMLARI

Monopol Eğitim Kurumları;kadrosunda yer alan ve alanında 18 yılı aşkın süredir bilgi, birikim ve tecrübe sahibi eğitimci kadrosu ile birlikte 2010 yılından bu yana sizlere KPSS-A, ADLİ ve İDARİ YARGI HÂKİMLİĞİ, KPSS-B, KAYMAKAMLIK, YDS VE KURUM SINAVLARINA yönelik kaliteli ve akademik içerikli eğitim veren köklü bir kuruluştur.

Monopol Eğitim Kurumları, kurulduğu günden bu yana kaliteli eğitiminden ödün vermeden her eğitim döneminde kadrosuna kattığı alanında uzman eğitimcilerle birlikte sürekli olarak güçlenmiş ve eğitim verdiği alanlarda Türkiye’nin önde gelen eğitim kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Monopol Eğitim Kurumları; yayınladığı akademik, zengin içerikli ve sınav odaklı kitaplarla vermiş olduğu kaliteli eğitimi destekleyerek sınavlara hazırlanan adaylara sunduğu hizmeti genişletmiştir.

Misyonumuz

Türkiye’nin en köklü ve öncü kuruluşlarından biri olan Monopol Eğitim Kurumları, alanında uzman eğitimcilerle birlikte KARİYER MESLEK SINAVLARINA hazırlanan tüm öğrencilerinin başarılı olmasını sağlamak bilinciyle ilkeli ve kaliteli eğitim vermektedir. Eğitim verdiği alanlarda öğrencilerinin başarısını artırmak amacıyla özgün yayınlar üretmektedir.

Vizyonumuz

Monopol Eğitim Kurumları, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen eğitim ve yayın politikası anlayışı ile,yenilikleri takip ederek sürekli gelişim göstermeyi ve eğitim verdiği alanlarda herkesin tercih ettiği ilk ve tek adres haline gelmeyi hedeflemektedir.

 

        İlke ve Değerlerimiz

►     Öğrenci Odaklı Eğitim

►     Hedef Odaklı Rehberlik

►     Kaliteli ve Akademik İçerikli Eğitim

►     Dürüstlük, Tecrübe, Güven, Özveri ve Paylaşım

►     Güler yüzlü ve İnsani Yaklaşım

►     Birlikte Çalışarak Kazanma

►     Sistemli ve Kararlı Çalışma